Built with Berta.me

 1. POST galerija Kaune, esanti Laisvės alėjoje, duris atvėrė 2013 rugpjūčio 15d.

  POST galerija – tai jauna meno erdvė, aktyviai dalyvaujanti Kauno miesto kultūriniame gyvenime.

  POST galerija - tai alternatyvi meno erdve, kurioje ne tik  eksponuojami meno kūriniai, bet taip pat vyksta aktyvus kultūrinis, edukacinis, kūrybinis bei socialinis gyvenimas.

  POST galerija yra jautri šiuolaikinėms meno tendencijoms, naujiems meniniams judėjimams ir šiuolaikinės meno problemoms.

  POST galerija  bendradarbiauja su pačiais įvairiaiusiais meno pasaulio dalyviais tokiu būdu siekdama spręsti kultūrinės atskirties ir uždarumo problemas. 

  POST galerija – tai galerija bendradarbiaujanti su tarptautinėmis meno institucijomis, edukacinėmis meno institucijomis, užsienio menininkais, bei lietuviais menininkais kuriančiais užsienyje. 

  POST galerija - tai atvira meno erdvė užsiimanti kokybiško meno ir kultūros sklaida bei kultūriniu/ kūrybiniu bendradarbiavimu.

  POST galerijoje per pirmuosius veiklos metus įgyvendino 33 projektus, kurių dalis tarptautinių, pristačiusių užsienio menininkus ir jų projektus. Taip pat organizuojamos parodos, skirtos jaunųjų menininkų integracijai, performanso meno populiarinimui. Visi renginiai yra nemokami ir atidarymo metu sulaukia iki 200 lankytojų bei publikacijų spaudoje.

  2014 m.vasarą galerija sėkmingai sudalyvavo meno mugėje „ArtVilnius 2014“, kurioje pelnė žiūrovų simpatijų prizą. Taip pat yra gavusi padėka iš Kauno miesto mero už kultūros sklaidą ir puoselėjimą Kaune.

  Galerijoje organizuojamos ir atviros diskusijos socialinėmis, miestui aktualiomis temomis su studentais,  dėstytojais, verslininkais.

  POST  galerijoje veikia komiksų skaitykla - „Kitokios  grafikos“ iniciatyva. 

  Galerija bendradarbiauja su Vytauto Didžiojo universitetu (VDU), Kauno Vienožinskio menų kolegija, Vilniaus dailės akademijos Kauno ailės institutu (VDA KDI). Priima studentus atlikti praktikas bei neatlygintinai eksponuoti baigiamuosius studijų darbus. 

  APDOVANOJIMAI

  • Art Vilnius’14 best gallery prize.
  • Kaunas municipality award for innovations in contemporary art sphere and for opening new cultural space.  

  REMĖJAI

  UAB "Skubios siuntos" UPS

  UAB"Agathum"

  Kauno maratonas

  Bloosoomwood medical

  Kauno miesto savivaldybė

  Lietuvos kultūros taryba

  INFORMACINIAI PARTNERIAI

  artnews.lt

  7 Kauno dienos

  menopropaganda.lt

  kaunodiena.lt

  kamane.lt